foto1
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu
foto1
Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza nr 1
foto1
Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza nr 2
foto1
Ćwiczenia
foto1
Akcje
e-mail: sekretariat@kppsp.inowroclaw.pl
tel. (52) 3575021
Inowrocław °C
  24.02.2018 Ferienhaus Ostsee

 

Odwiedza nas 83 gości oraz 0 użytkowników.

Nabór - wyniki końcowe

NABÓR DO SŁUŻBY W KPPSP INOWROCŁAW – WYNIKI KOŃCOWE

Po przeprowadzeniu w dniu 10 sierpnia 2017r. kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego tj. rozmowy kwalifikacyjnej oraz po podliczeniu punktów z poszczególnych etapów postępowania kwalifikacyjnego została ustalona następująca kolejność kandydatów.

A1,

A25,

A36,

A32,

A27,

A17,

A4,  

 

Na badania lekarskie w celu oceny zdolności fizycznej i psychicznej do pełnienia służby w Państwowej Straży Pożarnej przez komisję lekarska podległą ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych zostają skierowani kandydaci z numerami identyfikacyjnym A1, A25, A36.

W przypadku, gdy komisja lekarska podległa ministrowi do spraw wewnętrznych orzeknie, że któryś z kandydatów jest niezdolny do służby w Państwowej Straży Pożarnej, na badania lekarskie skierowany będzie kolejny kandydat z najwyższą liczbą uzyskanych punktów.

W związku z powyższym z powyższymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie celem dalszego postępowania.

Ponadto informujemy kandydatów, którzy nie przeszli pozytywnie postępowania rekrutacyjnego, iż istnieje możliwość odbioru złożonych dokumentów. Termin odbioru dokumentów ustala się do dnia 31 sierpnia 2017 r. Dokumenty nie odebrane zostaną komisyjnie zniszczone.

 

Przewodniczący komisji:

mł. kpt. Michał Habicht

(tel. 668-84-33-22)