foto1
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu
foto1
Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza nr 1
foto1
Jednostka Ratowniczo - Gaśnicza nr 2
foto1
Ćwiczenia
foto1
Akcje
e-mail: sekretariat@kppsp.inowroclaw.pl
tel. (52) 3575021
Inowrocław °C
  24.02.2018 Ferienhaus Ostsee

 

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

III Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego Strażaków na Ergometrze Wioślarskim

     Komenda Powiatowa PSP w Inowrocławiu organizuje w dniu 24 marca br. III Mistrzostwa Województwa Kujawsko – Pomorskiego Strażaków na Ergometrze Wioślarskim. Organizatorem zawodów będzie Komenda Powiatowa PSP w Inowrocławiu przy planowanym  patronacie Kujawsko-Pomorskiego Komendanta Wojewódzkiego w Toruniu oraz Starosty Inowrocławskiego.

     Zawody zostaną przeprowadzone w Hali KUJAWIANKA przy III Liceum Ogólnokształcącym przy ulicy Marii Konopnickiej w Inowrocławiu. Planowane rozpoczęcie imprezy godz. 10.00. (odprawa z zawodnikami o godz. 9.30)

     Komendy zgłaszają czteroosobowe drużyny. Ze względów organizacyjnych dopuszcza się tylko po jednej drużynie z jednostki organizacyjnej. Uczestnicy muszą posiadać strój sportowy oraz wymienne obuwie sportowe na „niebrudzącej” podeszwie.

Klasyfikacja odbywać będzie się w kategoriach opisanych w regulaminie mistrzostw.

     Odpłatność w ramach delegacji 30 zł/os. płatne gotówką w dniu zawodów.  Zgłoszenia kierować poprzez rejestrację w formularzu zgłoszeniowym, który znajduje się na stronie www.kppsp.inowroclaw.pl. Szczegółowych informacji w sprawie zawodów udziela mł. kpt. Michał Habicht – kierownik sekcji organizacyjno- kadrowej – tel. 52 357-50-21 w. 237.